Ще чуете коментари за:

Юношеският ни отбор по баскетбол със загуба от Ирландия, и поредица други загуби. Въпреки доброто начало отборът не постигна своите цели.

Българският отбор на сабя-жени, с добро представяне на Първенството по фехтовка в Египет, където заеха 15-то място.

Влади Зографски, започна своя сезон в прочутите състезания от лятната верига Гран При – ски скокове на трева, във Висла,зае 27-мо място.

Формула 1:

Колоездачна обиколка на Франция при жените.
Интервю с най-добрата шахматистка на България, представи страната ни на Световно първенство за незрящи и слабовиждащи жени в Тулуза, Франция, където зае 17 място.

Събеседници: Петър Хераков с включване от Гърция, с коментар за финала на колоездачната обиколка на Франция,
Иво Иванов от Канзас Сити с любимите впечатляващи истории и с информация за Първенството по лека атлетика в Орегон.

Христомир Сърбинов за неговия видео-проект, свързан с планините – „Разказите на хижаря“. Николай Георгиев – за скейтборд парка в Стара Загора, един от най-красивите в Европа. За „Руки-тур“ – световен фест за скейтъри.