257 podcast: Изживяването да си брокер на недвижими имоти

Стефка Танчева за изживяването да си брокер на недвижими имоти

Пусни

Стефка Танчева – ръководител „Развитие“ в една от големите компании за недвижими имоти у нас в новия епизод на 257 podcast .

 

Тя е завършила пловдивската гимназия „Антоан дьо Сент Екзюпери“, а след това „Икономика на интелектуалната собственост“ в Университета за национално и световно стопанство (УНСС). Магистър по „Управление на човешките ресурси и лидерско поведение“ във „Висшето училище по застраховане и финанси“ (ВУЗФ). Близо година е учила и живяла в Лил, Франция, където се дипломира с магистърска степен по „Управление на малки и средни предприятия“ от Икономическия университет. Завършила е и МВА програма в „Бизнес института“.

 

✅ Какъв е потенциалът на професията „Брокер на недвижими имоти“?

✅ Какви са перспективите, които чертае тази сфера на развитие.

✅ Какво е изживяването на експерта по човешки ресурси и хората, които се впускат в брокерското амплоа?

 

🎧▶️ Как се става добър брокер на недвижими имоти и докъде можеш да растеш – слушайте в този епизод 257 podcast, отличен с две награди ПР Приз от БДВОприза на TimeHeroes, наградата „Leaders of Influence 2024“ и „Зелено перо 2025“.

 

Слушайте и тук:
Споделете
Копирайте и поставете този код в сайта си, за да го вградитe:
ПРЕГЛЕД: